SZKOLENIA BIG DATA

DOŚWIADCZENI TRENERZY, ĆWICZENIA PRAKTYCZNE, ELASTYCZNY PROGRAM

to dzięki temu nasze szkolenia Big Data są tak bardzo cenione przez klientów!

Zapoznaj się z programem szkoleń, poznaj Naszych instruktorów i przekonaj się, że szkolenia Big Data z Getindata to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej firmy.

NADCHODZĄCE SZKOLENIA


           

OFERTA SZKOLEŃ

Nasze warsztaty oraz szkolenia Big Data, przygotowują i przeprowadzają instruktorzy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w pracy z technologiami Big Data. Przejrzyj ofertę i wybierz szkolenie dla siebie lub zapytaj nas o szkolenia dedykowane.

big-data-workshop-warsztaty-big-data

Warsztaty Big Data

Jednodniowy warsztat dedykowany dla osób pragnących zapoznać się, od strony praktycznej, z najpopularniejszymi technologiami Big Data tj.: Hadoop Spark, Flink i Kafka

real-time-stream-processing

Przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym

Dwudniowe szkolenie dedykowane dla programistów chcących przetwarzać strumienie dużych danych za pomocą Apache Flink i innych narzędzi open-source.

fast-sql-hadoop

Szybki SQL na Hadoop

Dwudniowe szkolenie, na którym uczestnicy poznają różne narzędzia do analizy dużych danych udostępniającymi interfejs SQL.

data-engineer-training-inżynier-danych

Inżynier Big Data

Czterodniowe szkolenie, które stanowi praktyczne i teoretyczne wprowadzenie do implementacji aplikacji działających w ekosystemie Hadoop.

hadoop-administrator-training

Hadoop Administrator

Czterodniowe szkolenie, które dostarcza zarówno teoretyczną jak i praktyczną wiedzę niezbędną do zarządzania klastrem Hadoop.

data-analyst-training-szkolenie-dla-analityków

Analityk Big Data

Czterodniowe szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych efektywną analizą dużych danych przechowywanych na klastrze Hadoop.

INSTRUKTORZY

Dlaczego My?

sprawdź czemu Nasze szkolenia są cenione przez klientów na całym świecie

DOŚWIADCZENI INSTRUKTORZY

DOŚWIADCZENI INSTRUKTORZY

Nasi instruktorzy pracują z technologiami Big Data na co dzień. Dzielą się praktyczną wiedzą zdobytą podczas wieloletniej pracy nad projektami Big Data.

SPECJALIZACJA INSTRUKTORÓW

SPECJALIZACJA INSTRUKTORÓW

Każda technologia jest nauczana przez instruktora, który jest ekspertem w danej dziedzinie. Przykładowo, dla jednego z naszych klientów dostarczyliśmy 6 dniowe szkolenie, w którym brało udział 6 różnych instruktorów.

ELASTYCZNA AGENDA

ELASTYCZNA AGENDA

Poza standardową ofertą, dostarczamy szkolenia dedykowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Aktualizujemy Nasze materiały szkoleniowe na bieżąco, dzięki czemu zdobyta wiedza jest zawsze bardzo aktualna.

NACISK NA ĆWICZENIA PRAKTYCZNE

NACISK NA ĆWICZENIA PRAKTYCZNE

Nasze szkolenie to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne odzwierciedlające rzeczywiste zastosowania omawianych technologii. Tworzymy je na podstawie doświadczeń z pracy w międzynarodowych projektach.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Uwielbiamy dzielić się wiedzą techniczną i biznesową poprzez blogi oraz prezentacje na międzynarodowych konferencjach i meetupach.

TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ BIG DATA

TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ BIG DATA

Organizujemy i sponsorujemy spotkania warszawskiej grupy miłośników żółtego słonia (Warsaw Hadoop User Group) w oraz współorganizujemy konferencję Warsaw Big Data Technology Summit.

CERTYFIKACJA BIG DATA

Certyfikat jest dowodem Twoich kwalifikacji, jak również świetną formą wyróżnienia się spośród innych kandydatów w oczach potencjalnych pracodawców

NIE CZEKAJ! Zdaj egzamin i zdobądź certyfikat potwierdający Twoje unikalne kompetencje!

Sprawdź naszą ofertę szkoleniową i zarejestruj się na egzamin

certifikat

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ SZKOLENIA DEDYKOWANEGO?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

piotr-krewski-212-248

PIOTR KREWSKI
piotr@getindata.com
+48 888 185 137

zdunczyk cd ex

KLAUDIA ZDUŃCZYK
klaudia@getindata.com
+48 663 422 641

OPINIE UCZESTNIKÓW

 • IE Business School

  Wyjątkowy prowadzący, bardzo dobrze przygotowany kurs. Widać, że działa na co dzień w świecie Big Data i doskonale wie o czym mówi. Przykłady z realnego świata Big Data potrafiły utrzymać w zainteresowaniu grupę przez cały kurs! Zdecydowanie jeden z najlepszych kursów na jakich miałam okazję być!

 • Inżynier Big Data
  Inżynier Big Data, Conficential

  Profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone ćwiczenia. Szkoleniowcy z dużym doświadczeniem w prezentowanym zakresie

 • IE Business School

  Świetny kurs i świetny nauczyciel! Adam był bardzo dobrze przygotowany, przekazywał wiedzę w sposób uporządkowany. Przeprowadzone ćwiczenia nadały kursowi jeszcze wyższą jakość

 • Warsztaty Big Data
  Warsztaty Big Data, Stepstone

  Warsztaty przeprowadzone profesjonalnie, narzędzia i materiały przygotowane w sposób, który pozwala natychmiast zająć się zadaniami – użytkownicy nie przeszkadzają sobie nawzajem. Widać ogromną wiedzę prowadzącego i to że pochodzi ona z doświadczenia zawodowego.

 • Szkolenie Hadoop Administrator, Allegro

  Bardzo wysoko oceniam merytoryczną zawartość szkolenia, przygotowanie i układ samego szkolenia. Wiedza przekazana w sposób uporządkowany, konsekwentny i skuteczny, zaangażowanie uczestników w częściach warsztatowych jest najlepszych wskaźnikiem pozytywnego szkolenia

Szkolenia dostarcza

0

Doświadczonych Instruktorów

Przeprowadziliśmy ponad

0

Szkoleń i Warsztatów

Przeszkoliliśmy ponad

0

Uczestników

SZKOLENIA BIG DATA - FOTORELACJA

NASI KLIENCI

{"slides_column":"7","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"3000","ticker":"false","speed":"600","center_mode":"false","loop":"true","rtl":"false"}
pattern
http://getindata.com/wp-content/themes/blake/
http://getindata.com/home-pl//
#FFD966
style1
scrollauto
Loading posts...
/home/kawaa/domains/kawaa.linuxpl.info/public_html/gd2/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
http://getindata.com/wp-content/themes/blake
on
off
Enter your email here
on
off